В Верховній Раді заговорили про продовження пільгового періоду розмитнення "євроблях": відео

Голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова вважає що пільговий період розмитнення "евроблях" треба подовжити на 3-6 місяців.
В Верховній Раді заговорили про продовження пільгового періоду розмитнення "євроблях": відео
logo5 лютого 2019, 10:49
logo0
logo0 хв

На погоджувальній раді Тетяна Острікова проінформувала Верховну Раду про ситуацію з чергами на митниці та затримки в митному оформленні. Звернулась до Уряду з проханням негайно втрутитись в ситуацію.

Читайте також: Чи потрібно вписувати ГБО в техпаспорт та який штраф

"Станом на сьогодні розмитнено 69 400 авто на єврономерах. До кінця дії пільногового періоду лишилось 18 днів. Це максимум розмитнення ще 50 000 авто. Очевидно, що всі бажаючі не встигнуть. Тому вважаю, що нам потрібно розглянути питання про продовження пільги ще на 3-6 місяців", – заявила Тетяна Острікова.

Нагадаємо, що за даними Мінфіну, на початку листопада 2018 року в Україні перебувало близько 630 тисяч автомобілів на єврономерах.

Читайте також: Зареєстровано законопроект щодо продовження пільгового періоду розмитнення "эвроблях" ще на три місяці

"Особисто відвідала кілька митних постів – там великі черги… Люди по три п’ять днів с термосами сидять на митних постах, творить шалений безлад. За заїзд в митний термінал, щоб пришвидшити чергу, сплачуються хабарі. Жодної інформації коли прийде черга до конкретної митної декларації отримати просто неможливо" каже пані Острікова.

Читайте також: Южаніна: продовжувати дію законів пільгового розмитнення "євроблях" ніхто не буде