Вічна тема: дівчата і автомобілі на "РетроФест-2019"

Чесно кажучи, самі не очікували. Їхали на фестиваль ретротехніки в Кам'янець-Подільський, а на додачу до автомобілів отримали багате портфоліо чудових дівчат - як на Паризькому автосалоні в його кращі роки. Тепер не можемо не поділитися з вами нескромними досягненнями нашого фотокора.
 Вічна тема: дівчата і автомобілі на "РетроФест-2019"

ФОТО: Авто 24|

Вічна тема: дівчата і автомобілі на "РетроФест-2019"

logo8 червня 2019, 09:00
logo0
logo0 хв

Все-таки якщо зовсім чесно, то дивуватися красивим дівчатам на "РетроФесті" особливо і не варто було б. Адже не дарма організатори заявляють фестиваль як свято стилю та краси.

Читайте також: Конкурс елеганції на “РетроФест-2019”: що це таке

А що все-таки дорожче серцю справжнього автомобіліста - стиль кращих автомобілів нашої історії або жіноча краса - відповісти не візьметься, мабуть, ніхто.

Фестиваль "РетроФест-2019" відкрився в п'ятницю 7 червня парадом ретроавтомобілів, концертом і конкурсом кращих сімейних рецептів "Бабусін рецепт". У суботу та неділю гостей і учасників очікують більш активні дійства автомобільної спрямованості.

Зокрема, III етап Кубка України з ралі на історичних автомобілях "Від фортеці до фортеці", конкурс Елеганції екіпажів, дитяче ралі на педальних автомобілях і деякі інші активності. А крім того, в програмі свята - показ модних колекцій, конкурси, майстер-класи, виступи музикантів.

Рекомендація Авто24

Ще можна встигнути в Кам'янець-Подільський, щоб насолодитися двоєдиним видовищем винтажной техніки і жіночої краси, адже пройшов тільки перший день "РетроФеста". Ну а якщо до Кам'янця вам все ж далеко, вибирайте будь-який інший ретрослет. Нинішній - далеко не останній в поточному році, а красивих дівчат до класичних авто тягне, як магнітом незалежно від локації.

Читайте також: Найцікавіші ретроподії-2019