Велосипед, що їздить по воді – новий пляжний хіт літа (відео)

Нові часи вимагають свіжих рішень у всьому, тож не дивуйтесь, якщо побачите на даху електричного кросовера акваровер.
Велосипед, що їздить по воді – новий пляжний хіт літа (відео)

ФОТО: Manta5|

Manta5 XE-1

logo26 липня 2019, 13:53
logo0
logo0 хв

Новозеландська компанія створила велосипед, який дозволяє крутити педалі на озерах і річках. Аквабайк може стати новим атракціоном на воді, хоча не всім, вдається його освоїти одразу. Тож доведеться заново вчитись їздити на велосипеді, навіть якщо ви вже вмієте.

Також цікаво: Робота мрії: за пошук покинутих суперкарів в ОАЕ платять мільйон гривень на рік плюс комісійні

Творець аквабайка Manta5 XE-1 – Гай Ховард-Вілліс є затятим велосипедистом і любить море, а тому вирішив поєднати два задоволення. Він вже мріє про світові велозмагання на воді, а поки що має близько 200 замовлень на свій винахід.


Від велосипеду в Manta5 XE-1 Hydrofoil Bike педалі й кермо. Замість коліс – підводні крила, а замість їхнього обертання – корабельний гвинт. Крім педальної сили “хвилесипедист” може використовувати й потенціал компактного електромотора. Захищеного від вологи, звичайно. Батарея підтримує роботу впродовж 60 хвилин, а максимальна швидкість на електронах становить близько 10 вузлів або 20 км/год. Важить ХЕ-1 разом з батареєю й електромотором 29 кіло.


Стартап Manta5 був заснований ще у 2011 році. Ринковий продукт був представлений рік тому, а продажі стартували на початку цього року. За цей час фірма змогла продати трохи більше 200 аквабайків і отримати попередні замовлення на 33 тисячі, говорить засновник. Покупці з Європи мають змогу замовити Manta5 XE-1 за 6590 євро з внесенням депозиту у розмірі 10 відсотків від повної вартості.

Також цікаво: Компанія McLaren випустила електричний безпілотник за $400