Верховна Рада дала згоду на підвищення штрафів за перевищення швидкості до 3400 гривень

Закон, що був прийнятий вчора 13.07.2020 у першому читанні, передбачає підвищення штрафів за перевищення швидкості до 3400 гривень.
Штраф за перевищення швидкості – 3400 гривень в Україні 2020
logo14 липня 2020, 12:00
logo0
logo0 хв

В даний час "Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху" № 2695 має статус "Прийнято в першому читанні". Тож нардепи мають змогу внести внього правки перед остаточним ухваленням.

Читайте також: Дорожня камера зафіксувала швидкість у 703 км/год

Серед численних нововведень є зміни до Статті 122 КУпАП, які сформульовані наступним чином: "Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Сума "неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" складає 17 гривень, отже водій (або власник) автомобіля, що перевищив швидкість більш ніж на 50 км/год, у разі фіксації такого порушення, повинен буде заплатити штраф у розмірі 3400 гривень.

Також цікаво: У МВС пропонують позбавляти "прав" власників авто, які перевищують швидкість більше 10 раз на місяць

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко дуже сподівається, що закон буде прийнято і в другому читанні. “Дякую всім, хто підтримав цей важливий для безпеки на дорогах України законопроект і його авторам - Олександр Бакумов, Вячеслав Медяник, Владлен Неклюдов. Будемо разом готувати його для другого читання у вересні і сподіваюсь, що ми разом зберемо за нього конституційну більшість голосів”, - написав Геращенко на своїй сторінці у соцмережі.