Відбиток пальця на капоті Porsche коштує 7500 євро

Підрозділ індивідуалізації автомобілів Porsche Exclusive Manufaktur пропонує клієнтам нову послугу – прінт відбитка пальця власника машини на капоті.
Відбиток пальця на капоті Porsche коштує 7500 євро

ФОТО: Porsche|

Дактилоскопічна персоналізація від Porsche

logo27 лютого 2020, 14:44
logo0
logo0 хв

Нова послуга від Porsche Exclusive Manufaktur буде доступна клієнтам з березня цього року. Дактилоскопічний малюнок наноситься на пофарбовану деталь методом “прямого друку” (direct printing), котрий має переваги перед вініловою плівкою.

Також цікаво: Новий Mercedes-AMG GLA 45 отримав надзвичайно потужний мотор

“Немає нічого більш особистого, ніж відбиток пальця. Індивідуальність дуже важлива для клієнтів Porsche, і ми пишаємося, що розробили абсолютно новий продукт, заснований на сучасних технологіях”, каже віце-президент Олександр Фабіг.

Porsche запевняє, що технологія нанесення зображення “значно перевершує” ефективність застосування плівки, а її принцип дії аналогічний струменевому прінтеру. Для прінта використовується устаткування від швейцарсько-шведської ABB Robotics та німецької фірми Rea Jet. Зображення наноситься фарбою і вкривається прозорим лаком, після чого капот полірується до глянцевого блиску.

Фото: прінт відбитка пальця клієнта на капоті Porsche зробить автомобіль унікальним і додасть до фінального чеку 7500 євро / Porsche

Виробник наголошує, що біометричний візерунок піддається певній обробці (частково усічений), аби відбиток не можна було використати в несанкціонованих цілях. Незвичайна персоналізація від Porsche Exclusive Manufaktur обійдеться замовнику у 7500 євро.

Також цікаво: Унікальний спорткар Генріка Фіскера виставили на продаж