Відео: 9 велосипедистів 20 хвилин крутять педалі, щоб зарядити Tesla Model X

Скільки електричного "соку" можна отримати, конвертуючи людську енергію в кіловати акумулятора? Відповідає фінське телеачення.
Відео: 9 велосипедистів 20 хвилин крутять педалі, щоб зарядити Tesla Model X
logo28 травня 2020, 18:45
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

На початку електричної ери людства, подібні генератори енергії були поширеним явищем, однак з розвитком технологій про них забули. Та, зважаючи на те, якою популярністю користуються сьогодні електромобілі та фітнес-центри, можливо, варто подумати над тим, щоб підключати тренажери до мережі, щоб не витрачати енергію даремно.

Також цікаво: Власник електрокара Porsche Taycan проїхав майже 18 тисяч кілометрів за 46 днів і все знімав на відео

Акумулятор Tesla Model X дозволяє проїхати на одному заряді до 565 кілометрів. За 15 хвилин його можна зарядити для пробігу в 198 кілометрів. Та що, як використовувати для зарядки не швидкісні станції і струм з мережі, а “дідівський” спосіб – крутити педалі?

Автори шоу на фінському телебаченні запросили до студії 9 професійних велосипедистів і попросили їх сісти на велосипеди, перетворені на генератори струму. Після цього був запущений таймер на 20 хвилин, протягом яких спортсмени невтомно крутили педалі. Усі їх зусилля дозволили відновити запас енергії в акумуляторі, хоча результат виявився зовсім не олімпійським – +2 км.

Це один кілометр на десять хвилин на дев’ять велосипедистів. Щоб повністю заповнити акумулятор Model X, якщо припустити, що він має одиницю потужністю 100 кВт/год, їм доведеться тренуватись подібним чином упродовж майже 80 годин.

Також цікаво: Чотирилапі роботи замінять трактори і робітників на фермах (відео)