Відео: команда Red Bull Racing збирає болід Формула 1 за 45 секунд

Провести піт-стоп менше, ніж за 2 секунди – складна справа і вражаюче видовище, але цим трудові будні формульної команди Red Bull не обмежуються.
Відео: команда Red Bull Racing збирає болід Формула 1 за 45 секунд
logo4 листопада 2019, 14:35
logo0
logo0 хв

Прибувши на місце проведення чергового етапа Формула 1, механіки кожного разу збирають боліди, розібрані для транспортування. Ось як це відбувається.

Дивіться також: Змінити 4 шини за 1,91 секунди: найшвидший піт-стоп в історії Формула 1

Команда Формули-1 Red Bull Racing розмістила в соціальних мережах відеоролик, у якому відображена збірка боліда RB7 зразка 2011 року. Увесь процес від вивантаження з контейнера і закінчуючи постановкою на колеса, вмістили в 45-секундному відео.


“Відставний” болід цього разу зібрали не для участі в Чемпіонаті, а для демонстраційних заїздів на імпровізованій трасі на вулицях Лос-Анджелеса в рамках Фестивалю Формула 1, присвяченого пам’яті триразового чемпіона світу Айртона Сенни.

Крім спортсменів Red Bull, публіку розважали пілот Renault F1 Team Даніель Ріккардо і гонщик Mercedes Валттері Боттас. Організатори влаштували конкурс між пілотами трьох різних команд на найефектніші "пончики”. Перемогу здобув Боттас.

Також цікаво: Відео: поліцейський потрапив в аварію через користування смартфоном на ходу