Відео: LaFerrari розганяється на німецькому автобані до 372 км/год

Не зовсім звичайна машина, не звичайна автодорога і надзвичайна швидкість.
Відео: LaFerrari розганяється на німецькому автобані до 372 км/год
logo21 квітня 2020, 10:20
logo0
logo0 хв

Де ще, крім німецьких автобанів можна дозволити гіперкару розкрити свій потенціал? Тим більше, що спорожнілі автомагістралі без швидкісних обмежень, буквально, провокують на це.

Дивіться також: В Мережу злили зображення нового суперкара Porsche

Ferrari LaFerrari – перший гібрид італійської марки, випущений ще у 2013 році. До 2016 року компанія випустила 500 таких машин, після чого збудувала ще близько двох сотень відкритих LaFerrari Aperta. Вартість гіперкара становила понад 1,3 мільйонів євро.

Гіперкар оснащений 6,3-літровим атмосферним V12 потужністю у 800 сил та парою електромоторів, які піднімають продуктивність до 963 кінських сил. Комбінований агрегат дозволяє автомобілю вистрілювати з місця до першої сотні на спідометрі менш, ніж за 3 секунди. Зсередини какпіта це виглядає справді вражаюче. Особливо, коли цифри на спідометрі продовжують збільшуватись.

Під оглушливий рик свого V12, LaFerrari прискорюється на прямий з 217 км/год і аж до трьох сотень, після чого перемикається на сьому передачу і трохи зменшує темп на 330 км/год. Ще кілька секунд і заявлені виробником максимальні 349 км/год промайнули і зникли з електронного спідометра. Водій тисне на акселератор і гіперкар продовжує набирати щвидкість аж до 372 км/год. Можна вважати це неофіційним рекордом для дорожнього автомобіля, хоча повторювати побачене наполегливо не радимо.

Також цікаво: У Харкові збудували пекельну "Волгу" для дріфту з 5-літровим V8 від Ford