Відео: перехожі гуртом підняли позашляховик Mercedes, аби врятувати жінку, що опинилась під машиною

Потерпіла, на щастя, не отримала серйозних ушкоджень.
Відео: перехожі гуртом підняли позашляховик Mercedes, аби врятувати жінку, що опинилась під машиною
logo28 січня 2020, 10:35
logo0
logo0 хв

Існує стереотип, що мешканці Нью-Йорку байдужі до чужої біди і коли незнайомець на вулиці просить по допомогу, його, в кращому разі, просто оминають, а в гіршому – ще й скористаються ситуацією для власної вигоди. Та це відео з “Великого яблука” доводить, що світ ще не зовсім втратив людяність.

Також цікаво: Для будівництва українських доріг використовують сміття

Mercedes-Benz GLE-Class збив жінку на одній з вулиць Нью-Йорку, а потім зупинився поверх неї. Потерпіла опинилась під автомобілем і не могла вибратись самостійно, її затисло. На відео, можна побачити, що група людей – випадкових свідків ДТП – моментально кинулась на допомогу.

Спочатку люди намагались припідняти позашляховик, однак зробити це було непросто, через значну масу машини. Потім прийшло більше людей, поки їх не вистачилох, щоб відірвати від асфальту два колеса кросовера та звільнити бідолашну з пастки.


Репортери New York Daily News дізнались деяку інформацію про інцидент. Потерпіла переходила вулицю через пішохідний перехід, коли водій Mercedes виконав хибний поворот і збив її. Ця аварія також спричинила кілька інших незначних зіткнень для транспортних засобів за кросовером. Жінка не зазнала серйозних травм.

Дивіться також: Відео: підступний поворот траси раллі Монте-Карло 2020 не підкорився жодному гонщику