Якщо ви пропустили цю визначну подію, це відео дозволить швидко познайомитись з найкращими зразками автомобільної інженерії та дизайну сучасності.

4-7 липня у британському графстві Західний Ессекс пройшов щорічний Фестиваль швидкості. Минулорічний Goodwood FOS вже увійшов у підручники з історії, тож час зазирнути в майбутнє.

Також цікаво: Роздивляємось приголомшливий гіперкар Lotus Evija на відео

Goodwood Festival of Speed 2019 проводився з деякими змінами, і став наймасштабнішим за всю історію. Цього року Фестиваль проводився вже 26 раз. Його особливістю стала присвята Міхаелю Шумахеру. В 2019 році “Червоному барону” виповнилось 50 років, а чверть століття тому він завоював свій перший титул в Гудвуді.

Та історія була б не такою цікавою, якби не вигідний контраст з сучасністю. Автовиробники цього року представили у Гудвуді дюжину новинок та безліч цікавих моделей. Aston Martin Zagato, Ferrari Portofino, Ford GT MkII, McLaren Senna GTR, Dallara Stradale, Lotus Evora GT 410 Sport, Lamborghini Huracan Spyder, Zenvo TSR-S, De Tomaso P72, Mini JCW GP, Ferrari Monza SP2, Lexus LC Cabriolet, BMW M8, Chevrolet Corvette C8 та багато інших цікавинок можна побачити у цьому стислому відео.


Справжні фанати можуть насолодитись повномасштабним 10-годинним репортажем з Фестивалю у Гудвуді.

Також цікаво: Чоловік надрукував на домашньому 3D-принтері кузов Lamborghini Aventador