Відеоблогер безкоштовно роздав машин на 100 тисяч доларів

У чому підступ? В кількості переглядів ролика.
Відеоблогер безкоштовно роздав машин на 100 тисяч доларів

ФОТО: YouTube|

Блогер роздава автомобілі на халяву

logo3 вересня 2019, 09:55
logo0
logo0 хв

У це важко повірити, однак молодий чоловік і справді за копійки, а часом і зовсім без грошей, “розпродав” випадковим людям машини, котрі перед тим придбав за 100 тисяч доларів на власні гроші.

Також цікаво: Український пенсіонер створив стильний електромобіль за 1300 євро

Автором відео про “Атракціон нечуваної щедрості” став ютубер з каналу MrBeast Джиммі Дональдсон. Разом зі своєю командою він придбав у автосалоні 12 вживаних автомобілів, та відкрив власну справу. Хоча й не надто прибуткову, на перший погляд, оскільки машини він продавав без навару. Більше того, в автосалоні Mr. Beast Dealership дехто отримав автомобіль абсолютно безкоштовно!

Так Chevrolet Traverse Джиммі продав за 2 долари, а Toyota Venza сторгували за 50 центів. Хоча в останньому випадку у покупця не виявилося таких шалених грошей, тож для нього зробили знижку у… 50 центів. А цифра 1000 на лобовому склі машини означає не вартість, а бонус, який отримує покупець!


Відео миттєво стало вірусним і на час написання цієї статті набрало понад 27 мільйонів переглядів. Справа в тім, що з кожну 1000 переглядів ролика, його автор отримує від 10 до 16 доларів. І якщо такий спосіб заробітку працює, то ми лише “за”.

Також цікаво: Мотор Ferrari з боліда Формула 1 продають за ціною цілого суперкара