Власник електричного Porsche Taycan подолав затоплені вулиці Дубая

Нещодавно Дубай накрив сильний шторм, через що вулиці міста перетворились на справжні річки. Власники намагались врятувати свої автомобілі від води, але водій цього Porsche вирішив вчинити інакше.
Водій електричного Porsche подолав вбрід затоплені вулиці Дубая: відео - Auto24

ФОТО: Instagram porsche_taycan|

Фото з місця події

logo21 квітня, 10:25
logo0
logo0 хв

Він без жодних вагань вирішив подолати затоплені вулиці вбрід на своєму електричному Taycan. Мережею шириться відео, де власник Porsche їде крізь воду так, ніби робив так дуже багато разів.

Читайте також: Найдорожчий та найшвидший електромобіль у світі знайшов свого власника

Очевидці кажуть, що перед водною перешкодою водій знизив швидкість й після кількох секунд почав їхати крізь воду до наступної незатопленої ділянки. В якийсь момент його Taycan ледь не перетворився на човен, адже вода досягла рівня бічних дзеркал автомобіля. Побачене дуже вразило очевидців, яких в момент події було дуже багато на узбіччі дороги.

Однак, після завершення “запливу” власник Porsche продовжив рух на електромобілі. На жаль, інформації про те, чи в справному стані наразі його автомобіль, немає.

Користувачі в коментарях стверджують, що також мали подібний досвід з власними Taycan й автомобіль був в чудовому стані після подолання водної перешкоди.

Також цікаво: Злодії викрали фари з Porsche Taycan за допомогою ножиць по металу: фото

Повідомляється, що згодом за Porsche, крізь воду проїхала Tesla Model 3 й вона також продовжила рух. Автовиробники застерігають, що електромобілі та вода – це небезпечне поєднання, навіть попри те, що електромотор не страждає настільки сильно від короткочасного потрапляння води, як ДВЗ.