Водій проїхав вісім мільйонів кілометрів без жодного порушення правил дорожнього руху

Американський водій мережі супермаркетів Walmart Уоррен Крейн, який безпечно проїхав 8 мільйонів кілометрів, вперше за своє шоферське життя змушений був зупинитися на вимогу спільного патруля місцевої дорожньої поліції та державної транспортної поліції.
Наїздив без аварій, штрафів і зауважень 8 000 000 кілометрів - Auto24

ФОТО: Фернандо Кортес|

Уоррен Крейн за 36 років роботи водієм у мережі торгової марки Walmart Distribution наїздив без аварій 5 мільйонів миль

logo27 травня, 20:50
logo0
logo0 хв

Зазвичай така зустріч нічого приємного не несе, адже може призвести до стресу, покарання або просто втрати часу. Але у цьому випадку все було зовсім інакше: поліція зупинила водія з нагоди відзначення 8 000 000 безпечно пройдених ним кілометрів. Про це сповіщає офіс шерифа округу Лоренс, США.

Читайте також Далекобійник проїздив на одній машині 63 роки та 14 мільйонів кілометрів: як вони виглядають зараз

Уоррен Крейн приєднався до Walmart у 1988 році, 36 років тому. Відтоді він керує повнорозмірними автопоїздами, здійснюючи доставлення в супермаркети. Коли він почав цю роботу, Walmart все ще широко використовував тягачі з двигуном під кабіною, які стали менш популярними в Сполучених Штатах на рубежі 1980-х і 1990-х років.

Сьогодні Уоррен їздить на аеродинамічному Freightliner Cacasadia, який за технічними характеристиками стоїть найближче до німецького Mercedes Actros. Скільки саме на цій магістральній фурі він наїздив, не повідомляється.

Читайте також В Італії плату за навчання водіїв-далекобійників компенсує держава

Саме за кермом цього Freightliner під охороною поліції Уоррен Крейн мав задоволення перервати стрічку з написом про пройдені 5 мільйонів миль, тобто 8 046 720 кілометрів.

Таку 8-мільйонну кілометрову відстань водій проїхав за 36 років, не спричинивши жодної серйозної аварії. Якщо точніше, то за такий довгий період він не отримав від поліцейських патрулів не те що покарання, а й жодного зауваження.

Це вже другий водій в історії мереж Walmart. Для досягнення такого показника йому в середньому потрібно було проїхати 220 000 кілометрів на рік. Якщо розділити на 365 днів, то це буде щонайменше 602 кілометри кожні 24 години.

Читайте також Які європейські дороги для далекобійників найбільш небезпечні

Фото: офіс шерифа округу Лоренс, США