Volkswagen Group інвестує 60 мільярдів євро в нові ДВЗ

Після скандалу під назвою “дизельгейт”, Volkswagen активно почав інвестувати в розвиток електромобілів. Однак, тепер, темпи продажів повністю електричних моделей сповільнюються, тому VAG знову інвестує в розвиток двигунів внутрішнього згорання.
VAG інвестує понад 60 мільярдів доларів в розробку нових двигунів внутрішнього згорання  - Auto24

Компанія змінила власний план електрифікації

logo12 червня, 14:20
logo0
logo0 хв

До того ж ультраправі та популістські партії досягли високої підтримки на виборах до Європейського парламенту. Одна з їх основних цілей після виборів – скасувати обмеження на продаж автомобілів, що працюють на викопному паливі, яке набуде чинності у 2035 році.

Читайте також: Що відомо про новий Volkswagen T-Roc 2025

Як передає Autoevolution, з огляду на ці події, Volkswagen Group вирішила інвестувати значну частину свого бюджету в розвиток ДВЗ – близько 64,5 мільярдів доларів.Арно Антліц, головний операційний і фінансовий директор Volkswagen Group, у своєму інтерв’ю для Automotive News Europe, сказав: «Майбутнє за електрикою, але минуле не закінчилося».

Також повідомляється, що Volkswagen намагатиметься врівноважити падаючий попит на електромобілі зі зростаючою популярністю гібридів. Це означає, що Volkswagen відмовився від свого агресивного плану з повної електрифікації власного модельного ряду до 2030 року й тепер робить ставку на гібриди та PHEV.

Також цікаво: Чи є Audi Q4 e-tron 50 quattro близнюком VW ID.4: відео

Подібну стратегію нещодавно прийняли Mercedes-Benz, Aston Martin та Bentley. Компанії прагнули мати власні повністю електричні лінійки до набуття чинності заборони 2035 року, проте, переглянули свої плани й також ставлять ставку на гібридизацію.