Volkswagen презентував мегатехнологічний концепт ID.CODE та запроваджує новий суббренд ID.UX

В рамках Пекінського автосалону, Volkswagen презентував цікавий концепт-кар з назвою ID.CODE. Передбачається, що шоу-кар задасть дизайнерський стиль та технологічний стандарт майбутнім моделям бренду в Китаї.
Volkswagen презентував технологічний шоу-кар ID.CODE - Auto24

ФОТО: Volkswagen|

Volkswagen ID.CODE

logo25 квітня, 12:40
logo0
logo0 хв

Концепт був розроблений для клієнтів Китаю. Volkswagen не розкрив жодних даних про запас ходу електромобіля та його потужність, однак повідомляється, що ID.CODE вперше має зовнішні кузовні панелі, які функціонуватимуть як проєкційні екрани.

Читайте також: Один з перших в Україні Volkswagen ID.7 порівняли з ID.4 та ID.3

На боковому склі буде відображатись спеціальний людський аватар, який має підтримку штучного інтелекту й зможе спілкуватись з водієм. Також автомобіль має систему автономного водіння 4 рівня й передбачається, що водій зможе розвернути своє сидіння на 180 градусів, аби поспілкуватись з пасажирами на задньому ряду прямо під час руху.

На додачу, Volkswagen ID.CODE має інтелектуальну систему освітлення: так звані “3D очі”, разом зі світлодіодним екраном в передній частині. Системи активуються, коли водій наближається до авто, а “3D очі” спостерігають за рухами водія.

Volkswagen оголосив, що сімейство ID в Китаї зросте до 16 моделей до 2030 року. Для цього німецький автовиробник має в 2027 році запровадити лінійку ID.UX, яка налічуватиме 5 електромобілів. Інші автомобілі, фактично, будуть гібридними версіями вже існуючих моделей з ДВЗ.

Також цікаво: Volkswagen спільно з китайцями розробив нову платформу для електромобілів

Суббренд ID.UX буде орієнтований на молодь й пропонуватиме абсолютно новий дизайн. Перша модель ID.UX має дебютувати вже в цьому році.