Автосалон Volkswagen у Мехіко прикрашав вінтажний плакат, що зображував модель Beetle та солдатів вермахту на чолі з головнокомандувачем.

Компанія Volkswagen офіційно заявила про розрив зв'язків зі своїм дистриб'ютором у Мехіко, після того, як у Twitter були опубліковані фотографії дилерського центру, стіну якого прикрашав плакат з нацистською символікою.

Також цікаво: McLaren виставила на продаж свою штаб-квартиру за 200 мільйонів фунтів

У своїй заяві підрозділ Volkswagen у Мексиці засудив зображення із торгового залу в південному районі Мехіко Койоакан та наголосив на своїй відданості підтримці людської гідності.

“Ми рішуче не схвалюємо демонстрування цих зображень на своїх об'єктах, вони демонстрували режим, який підкреслював ненависть і дискримінацію в той момент історії, який, на щастя, залишився позаду”, – сказано у повідомленні Volkswagen.

Щодо самого плакату, то він зображує оригінальний Volkswagen Käfer (Beetle, “Жук”) на тлі параду з Гітлером за трибуною. Відомо, що цей популярний в усьому світі автомобіль з’явився, завдяки наказу Адольфа Гітлера створити “народний автомобіль” – простий, надійний і дешевий.

Дивіться також: Ілон Маск покатався на двох електрокарах Volkswagen у Німеччині: відео