Volkswagen створив роботів для зарядки електрокарів

Самохідний колісний дрон з акумулятором приїжджатиме на виклик користвувача та самостійно під'єднається до електрокара, щоб підживити його.
Volkswagen створив роботів для зарядки електрокарів

ФОТО: Volkswagen|

Автономні дрони для зарядки електрокарів

logo27 грудня 2019, 12:00
logo0
logo0 хв

Будувати інфраструктуру зарядних станцій – дорого й довго. Значно практичніше випускати зарядних роботів, вважають у Volkswagen.

Також цікаво: Електрокросовер Fisker Ocean отримав розкішні скульптурні крісла з кристалічною підсвіткою

Концепція Volkswagen передбачає, що кожен паркінг у місті може перетворитись на станцію, де одночасно зможуть заряджатись багато автомобілів. Таким чином німецький автовиробник готується до того часу, коли електротранспорт набуде масового поширення і розвиток зарядної інфраструктури не буде встигати за темпами зростання кількості батарейних машин.

Концептуальний робот оснащений 25-кіловатним блоком акумуляторів, він здатен самостійно знаходити на парковці електрокар та приєднуватися до його порту. Мобільний пауер-банк можна буде викликати через мобільний додаток. А якщо автомобілі оснастять необхідною програмою, вони зможуть надсилати повідомлення про низький заряд батареї, на який автоматично реагуватимуть роботи-зарядники.

Фото: концептуальні зарядні роботи Volkswagen / Volkswagen

Для орієнтації у просторі мобільний девайс матиме комплекс датчиків та сканерів, подібно до побутових роботів-прибиральників. Відновлювати власний енергозапас робот буде на док-станції, і робитиме це також самостійно.

Також цікаво: У Стенфорді культовий DeLorean перетворили на електрокар, обладнали автопілотом і запрограмували на фігурний дріфт