Volkswagen WE – електричний каршеринг по-німецьки

Німці говорять про нову концепцію мобільності у мегаполісі.
Volkswagen WE – електричний каршеринг по-німецьки

ФОТО: Volkswagen|

Volkswagen I.D.

logo5 липня 2018, 13:35
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Концерн Volkswagen оголосив про еволюцію платформи WE для каршерінгу електрокарів. Роботу з клієнтами система почне з Німеччини у 2019 році, а вже наступного мережа буде розширена на мегаполіси Європи, Азії та Північної Америки.

Платформа WE відкриє доступ не лише до машин – німці говорять і про “мікромобільність на останньому кілометрі”, маючи на увазі можливість користування, наприклад, електричними скутерами I.D. Streetmate та I.D. Cityskater.

Читайте також: Mercedes-Benz пропонує клієнтам не купувати автомобілі

За своєю концепцією WE подібний до щойно анонсованого сервісу від Volvo під назвою М. Це означає, що користувачі платформи зможуть “ділитись” не лише автомобілями з автопарку WE, а й власними – система дозволить і райдшерінг.

Для райдшерінгу творці платформи вже створили дослідний зразок електричного мінівена MOIA, котрий з часом має стати безпілотним, передбачається і використання безпілотних шатлів типу Sedric.

Таким чином через платформу WE клієнт зможе задовольнити найрізноманітніші потреби у транспорті від поїздок тривалістю у кілька хвилин до подорожі на інший кінець країни. При цьому розробники обіцяють чесні ціни, швидкість і екологічно дружній автопарк.

Також цікаво: Volkswagen Crafter Camper: німецький підхід до кемпінгу