Виробник пилососів Dyson випускатиме машини у Сінгапурі

Виробничий майданчик поза межами Британії почнуть будувати цього року, а конвеєр має запрацювати у 2021 році.
Виробник пилососів Dyson випускатиме машини у Сінгапурі

ФОТО: Мotor1|

Рендер електрокара Dyson

logo25 жовтня 2018, 12:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Dyson повідомила про рішення відкрити виробництво у Азії, оскільки таким чином не матиме перебоїв з поставками комплектуючих на конвеєр – значна частина компонентів першого автомобіля марки матиме китайське походження.

Також цікаво: Новий Land Rover Defender буде у п'ять разів крутішим за нинішній

Сінгапур – одне з найдорожчих місць у світі для ведення бізнесу та виробництва через вкрай обмежену територію. нестачу міської держави. У той же час, у місті-державі дуже багато талановитих інженерів – цей факт, повідомляє Dyson, став вирішальним аргументом на користь Сінгапура. Наразі в компанії Dyson працює 1100 чоловік у Сінгапурі, 1300 в Малайзії, 1000 в Китаї та 800 на Філіппінах.


Тип батарей, які будуть використовуватися майбутньою машиною Dyson, ще не визначено. Фірма в даний час працює над розробкою як твердотільних, так і традиційних літій-іонних батарей. Нещодавно компанія інвестувала близько 60 мільйонів доларів у дочірню фірму Sakti3, що веде розробку твердотільних батарей.


Коли стало відомо про плани компанії на автомобільний ринок, керівник Aston Martin Енді Палмер “підколов” сера Джеймса Дайсона у Твіттері, написавши: “Вітаю Дайсон у клубі британських автовиробників. Ми ж, у свою чергу, збираємось налагодити випуск пилососів”.

Також цікаво: Tesla нарешті вийшла в плюс