Визначились переможці конкурсу на кращий дизайн пікапа Ram

Названо 10 фіналістів Design Sketch Battle від шеф-дизайнерів FCA. Кожен вибрав по 5 ескізів. А який більше до вподоби вам?
Визначились переможці конкурсу на кращий дизайн пікапа Ram
logo13 квітня 2020, 16:40
logo0
logo0 хв

Ральф Жиль та Марк Тростл назвали своїх фаворитів у “битві дизайнерів”, яка тривала лише добу. За цей час соцмережі Fiat-Chrysler Automobiles заспамили повідомленнями зі скетчами, багато з яких справді були варті уваги.

Дивіться також: Дизайнери Rolls-Royce перетворюють дитячі малюнки на концепти

Завдання було сформульоване так: створити дизайн “якмога шаленішого та виразнішого” пікапа Ram. Ральф Жиль, керівник підрозділу дизайну FCA, відзначив роботи Пола Пілісте, Ріцо Ломая, Майкла Стенфеля, Мортена Реб’є та Джошуа Різа. Відібрані ним ескізи демонструють футуристичний погляд на виток на пікап Ram, причому з оглядкою на оригінальний Ram Power Wagon 1946 року.


Марк Тростл, керівник дизайну Ram і Mopar, обрав своїх переможців. Він вибрав твори Брайана Джонсона, Робіна Метью, Рікі Райана Гоймарака, Джона Сібала та Шона Сміта. Особливо цікавим видається ескіз, підписаний Cabover Electric – він виглядає цілком реалістично і одного дня міг би кинути виклик Tesla Cybertruck.

Також цікаво: Геймер влаштував собі ігровий симулятор у справжньому Mini Cooper