Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що до вже встановлених 50 камер автофіксації найближчим часом приєднається ще 220 камер. Обладнання вже закуплено.

Вчора Національній поліції було передано 51 комплект комп'ютерного обладнання для роботи з системою автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху загальною вартістю 1,17 млн грн.

Читайте також: Не допомогло: після введення автофіксації аварійність зросла на 26%

В рамках програми безпеки руху в цьому році вже закуплено та Національною поліцією було встановлено 50 камер автофіксації порушень, з них 20 у місті Києві та 30 на дорогах державного значення. Вже закуплено та будуть встановлені ще 220 додаткових комплексів.

Спеціалізоване обладнання дозволяє обробляти інформацію з комплексів автоматичної фіксації порушень, у тому числі розпізнавання та визначення транспортного засобу, а також у випадку порушення правил дорожнього руху також автоматично накладати штраф.

Читайте також: Де в Києві та області встановлені камери автофіксації: карта та адреси

Нагадаємо, що за перші два місяці роботи автофіксації автовласники заплатили 73 мільйони гривень штрафів. При цьому аварійність в області встановлення камер зросла на 26%