Як би виглядав стильний паркетник на базі Land Rover Defender: фото

Land Rover Defender заслужив собі авторитет справжнього короля бездоріжжя, проте один талановитий художник за допомогою нейромережі перетворив його на стильний паркетник.
Дизайнер за допомогою нейромережі створив унікальний Land Rover Defender: - Auto24

ФОТО: Autoevoluthion|

Унікальний дизайн Land Rover Defender, який створив 412donklife

logo9 лютого, 19:10
logo0
logo0 хв

Сімейство Defend включає три версії: тридверну 90, п’ятидверну 110 і подовжену 130, усі з яких використовують спеціальну платформу, похідну від тієї, що лежить в основі Range Rover, Jaguar XF та інших.

Також цікаво: Як може виглядати новий Kia Sportage: фото

Проте, яку б деталь стандартного Land Rover Defender ви б не уявили, будьте певні – дизайнер 412donklife змінив і її. Можна впевнено сказати, що цей тюнінгований Land Rover – це машина, яка більше не змогла б виїхати з проторених шляхів.

Загалом, виглядає він все ще як Defender, проте через низку косметичних змін впізнати в ньому оригінальний позашляховик дуже важко. Авто отримало тюнінговані крила, опуклий капот та спойлер на даху. Фари та ліхтарі були затемнені, аби створити деякий контраст із жовтим кузовом автомобіля.

Читайте також: Цей Volvo V70 обійшовся власнику у 350 тисяч... кубиків Lego

Цей Land Rover Defender також має відтінок червоного кольору на тримачі запасного колеса у вигляді значка з назвою й такий самий відтінок можна побачити в салоні та на центрі легкосплавних дисків 28 розміру. Ці колеса справді настільки великі, що ледь помістились в колісній арці.

Чудово, що цей автомобіль існує лише в віртуальному світі, адже власники справжніх Defender навряд чи оцінили б такий стиль. Проте, в коментарях під оригінальним дописом автора є багато автомобільних фанатів, яким сподобався цей дизайн.