Як може виглядати найбільший позашляховик Toyota у 2025 році

Нещодавно японський автовиробник презентував нові Toyota Land Cruiser Prado 250 та Toyota 4Runner, а також спеціальні версії для моделей Corolla та Crown.
Художники показали, якою б могла бути нова Toyota Sequoia TRD Pro 2025 - Auto24

ФОТО: YouTube AutoYa|

Неофіційний рендер Toyota Sequoia

logo10 квітня, 17:50
logo0
logo0 хв

Звичайно ж, японський автовиробник намагатиметься зберегти набраний темп, представивши більше нових моделей. Саме це й стало приводом для фантазій віртуальних художників.

Читайте також: Офіційно представлено новий Toyota 4Runner

Автори каналу AutoYa на YouTube поділились власним баченням рестайлінгу Toyota Sequoia. Вважається, що ця модель буде наступною в черзі для оновлення. Дизайнери вирішили надати позашляховики елементи дизайну нового 4Runner.

Вони додали нові фари, оновлену решітку радіатора та бампери, задні ліхтарі нової форми, модифіковане кермо та новий блок налаштувань клімат-контролю в салоні.

Хоч рендер виглядає цікаво, проте ніяких офіційних підтверджень, що Toyota готує рестайлінг для цієї моделі, немає. Оскільки компанія досі не оновила повнорозмірний пікап Tundra, який представила ще в 2021 році, немає жодних підстав вважати, що пов’язана з ним Sequoia отримає оновлення найближчим часом, адже модель з’явилась у 2022 році.

Також цікаво: Toyota Crown отримала версію для бездоріжжя

Загалом, Toyota має чудові показники на ринку США у першому кварталі 2024 року, поставивши понад 565 тисяч автомобілів. Компанія програла лише General Motors, яка зараз почала втрачати свої позицій, тож зовсім незабаром Toyota може випередити і їх.