Як пройшли краш-тест популярні в Україні Volkswagen Tiguan та Zeekr

Euro NCAP опублікував результати перевірки Volkswagen Tiguan, Renault Scenic E-Tech, мінівенів Maxus MIFA 7 й Ford Tourneo Custom та електромобілів Zeekr 001 й Zeekr X.
Euro NCAP показав як пройшли краш-тест Volkswagen Tiguan та Zeekr 001 - Auto24

ФОТО: Volkswagen|

Volkswagen Tiguan

logo30 травня, 09:31
logo0
logo0 хв

Volkswagen Tiguan – один з найпопулярніших сімейних кросоверів в Європі. У 2023 році було продано приблизно 169 000 одиниць Tiguan, тому кросовер потрапив у десятку лідерів продажів під номером 8. Як повідомляє Euro NCAP, модель чудово пройшла усі перевірки й набрала 5 зірок.

Читайте також: Volvo зіткнула найбільший і найменший кросовер у краш-тесті: відео

Відмінний результат також продемонстрував електричний мінівен Maxus MIFA 7, який влітку почне продаватись в Європі. Він був створений підрозділом, що належить SAIC Motor. Модель має батареєю на 90 кВт-год, що здатна забезпечити 479 км запасу ходу.

Водночас Ford Toureno Custom пройшов тест на скромніший бал. Він значно доступніший за свого китайського конкурента, адже є легковим варіантом фургона Ford Transit Custom. Фургон від Ford отримав лише 3 зірки від експертів у стандартному виконанні й 4 зірки з додатковим пакетом безпеки.

Також цікаво: Mercedes-Benz запроваджує рентгенівську технологію під час краш-тестів

Однак, найбільш інтригуючим виявися результат двох моделей від китайського бренду Zeekr, який з’явився у 2021 році. Лінійка автовиробника поки налічує лише три моделі, проте вони мають чудовий показник продажів в Китаї.

Результат перевірки розкішного хетчбека преміумкласу Zeekr 001 та компактного кросовера Zeekr X виявився відмінним. Обидві моделі приємно вразили експертів й отримали 5 зірок.

Читайте також: Як обміняти електронні документи водія на пластикові

До того ж електромобілі також оцінили за рейтингом Green NCAP, де вони показали найкращі оцінки: Zeekr 001 – 95%, а Zeekr X – 96%. Також, відповідно до протоколів випробувань 2022 року, експерти додатково перевірили Renault Scenic E-Tech. Як і його брат - Renault Megane E-Tech, він отримав 5 зірок.