Як саморобні багі ЗСУ використовують в бою: фото

На багі встановили легкий протитанковий ракетний комплекс "Корсар" та два ящики боєкомплекту.
Як саморобні багі ЗСУ використовують в бою: фото
logo13 травня 2022, 16:20
logo0
logo0 хв

Українське конструкторське бюро "Луч" розмістило фото, на яких демонструє варіант розміщення легкої протитанкової ракетниці "Корсар". На цьому варіанті саморобне багі створено для двох бійців – водія спереду та оператора ЛПРК, який на місце бойового завдання може їхати пасажиром, а потім зайняти місце наводчика.

На фото показано, як боєць ЗСУ розмістився позаду кабіни, разом з "Корсаром" 0 нас спеціальній платформі-підвищенні над двигуном. Звичайно, на ходу багі стрільба буде неточною, тож доведеться доїхати на місце та зробити пуск.

Також цікаво тест-драйв саморобного багі для військових

Враховуючи, що ззаду встановлені два ящики з боєзарядами, можна зробити й кілька влучних пострілів. Адже за допомогою багі можна під'їхати до противника досить близько, а дальність стрільби "Корсара" становить 2,5 км.

ЛПРК "Корсар" може вистрілювати два типи ракет. РК-3К з тандемною кумулятивною бойовою частиною знищують динамічний захист бронетехніки та пробивають до 550 мм танкової броні. Ракети РК-3ОФ оснащені осколково-фугасною бойовою частиною, ефективною проти бетонних укріплень та легкої бронетехніки - при детонації бойова частин утворює ударне ядро, яке пробиває до 50 мм броні.

Нагадаємо, що в Україні вже використовують чеські самоходки Dana та аналоги "градів"