Як мінімізувати витрати автопарку компанії на пальному?

Автомобілі в компаніях мають використовувати лише якісне пальне, адже це не лише впливає на зменшення витрат пального, а й ресурс паливної системи, ремонт якої дуже коштовний. Окрім того, простій техніки через ремонт - це прямі збитки власників бізнесу.
Як скоротити витрати автопарку компанії на пальному: контроль і облік
logo18 січня 2021, 18:43
logo0
logo0 хв

Інша сторона медалі – для корпоративного парку дуже важлива розвинена мережа АЗК, адже водії повинні мати можливість заправитись на своєму маршруті. Таким вимогам відповідають найбільші мережі АЗС. Ціни на пальне у них не завжди доступні, але є виключення.

Наприклад, на заправках групи компаній Glusco всі види пального сертифіковані на відповідність вимогам нормативних документів в Україні і відповідають стандартам якості, що діють в Європі. Автомобільний бензин і дизельне пальне відповідають екологічному стандарту Євро-5.

Також цікаво: як заправитись на АЗС безконтактно

Окрім того, компанію виділяє лояльна та гнучка цінова політика. Glusco – це національний паливний оператор, який є дочірньою структурою Glusco Energy S.A. (Швейцарія). У власності компанії в Україні – 121 АЗК, розташованих в більшості регіонів України, і кількість як власних заправних комплексів, як і географія покриття, постійно збільшується. Також Glusco має більше 600 партнерських АЗК по всій Україні.

Для корпоративних клієнтів існує система безготівкових розрахунків за допомогою пластикових смарт-карт та талонів. Причому це не просто продаж пального зі знижкою, а ціла система, яка дозволяє менеджменту та бухгалтерії компанії суттєво полегшити контроль за автопарком. Як це працює?

Кожен корпоративний клієнт отримує на спеціальному сайті мережі АЗК Glusco доступ до "Особистого кабінету". В ньому в режимі онлайн доступний точний контроль і облік витрат грошових коштів та нафтопродуктів, ведення бухгалтерських взаєморозрахунків. Швидка система звітів про заправки корпоративного транспорту виключає махінації з пальним водіями. А за запитом компанії-клієнта можна перевірити будь-якого водія навіть з відео моменту його заправки.

Також читайте: учасники клубу Glusco Club купують пальне дешевше


Доступ на сайт компанії дозволяє самостійно:

  • відслідковувати поточний стан рахунку;
  • контролювати обороти (час, дату, ціну, кількість відпущеного пального, адресу точки обслуговування);
  • виписувати рахунки-фактури;
  • здійснювати "відкладене поповнення" (ВП) на смарт-карти по схемі роботи "електронний гаманець";
  • проглядати вибірку пального за певний період;
  • проглядати ціни на АЗС;
  • роздруковувати звітні (бухгалтерські) документи;
  • блокувати смарт-карти;
  • оперативно відслідковувати зміни в мережі АЗС.
  • операції у власному кабінеті та поповнення рахунку можна здійснювати навіть за допомогою смартфона.

Окрім того, Glusco – це не лише корпоративні продажі. Компанія має три нафтобази в Україні, що розташовані у Київській, Дніпропетровській і Херсонській областях, та реалізує нафтопродукти будь-якими об’ємами. Це доречно для транспортних компаній, які мають власні резервуари та паливно-роздавальні системи.

Бензовози Glusco обладнано системою примусового зливу нафтопродуктів, що дозволяє обслуговувати й наземні резервуари. Бензовози з резервуарами та секціями об’ємом від 3 до 30 м³ доставлять пальне клієнту у будь-яку точку України. В цілому Glusco здатна забезпечити постачання будь-якого об’єму пального, адже доставляє пальне і залізничними вагонами-цистернами, насамперед до пункту прийому на склад клієнта.

Щоб отримати пропозицію для корпоративного автопарку, зателефонуйте на "Гарячу лінію" компанії за тел. (044) 490-33-40; 0 800 300 028 або заповніть заявку на сайті. Достатньо залишити свій контакт, електрону пошту та телефон і менеджер компанії зв’яжеться з вами.