Як виглядає найбільший французький броньований кросовер

DS 7 VAUBAN – ексклюзивний броньований кросовер, який створений у Франції на базі гібрида DS 7 E-TENSE 4x4 300.
DS 7 VAUBAN – ексклюзивний броньований кросовер - Auto24

ФОТО: DS|

DS 7 VAUBAN

logo4 червня, 15:45
logo0
logo0 хв

Кросовер DS 7 VAUBAN створений як захищений броньований автомобіль спеціального призначення, побудований на основі DS 7 E-TENSE 4x4 300 з гібридним силовим агрегатом та повним приводом.

Також цікаво Rezvani готує броньований позашляховик на 675 "конячок"

Завдяки використанню надлегких арамідних матеріалів, особливо стійких до ударів і тепла, волокон HPPE (високоміцний поліетилен), а також броньованої сталі та броне-скла, спеціалістам вдалось створити автомобіль з рівнем захисту VPAM4 – тобто, захист від обстрілу з пістолетів. Розроблений для досягнення максимальної ефективності як з точки зору безпеки, так і з урахуванням необхідності дотримання першокласного комфорту та ходових якостей, кросовер DS 7 VAUBAN з урахуванням бронювання став важчим лише на 164 кг відносно вихідної основної моделі.

Щоб випити кави на WOG, не обов'язково підходити на касу, щоб її оплатити. Досить відкрити застосунок PRIDE, обрати функцію WOG PAY Кава, придбати улюблений напій та відсканувати отриманий QR-код на кавомашині. Так значно швидше та зручніше!

Рекламна інформація


Завдяки цьому ходові якості нового броньованого автомобіля відповідають найвищим стандартам DS. Наприклад, гальмівний шлях кросовера DS 7 VAUBAN еквівалентний гальмівному шляху кросовера DS 7 E-TENSE 4x4 300, а прискорення від 0 до 100 км/год збільшилось лише на 0,2 секунди – тобто, з 5,9 до 6,1 секунди. Відчуття керованості та комфорту зберігаються на надзвичайно високому рівні, заданому активною підвіскою DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, а радіус розвороту на рівні 10,45 метра є еталонним у сегменті преміальних SUV-кросоверів.

На відміну від багатьох важких броньованих автомобілів-конкурентів, що вимагають спеціальні водійські посвідчення, водію автомобіля DS 7 VAUBAN достатньо звичайного водійського посвідчення зі стандартними відкритими категоріями. Ціни також дуже конкурентоспроможні, адже вартість автомобіля DS 7 VAUBAN починається від 165 000 євро. Технічне обслуговування можна проводити в мережі сертифікованих центрів DS STORES.

Перетворення інтер’єру відбувається під наглядом майстрів DS, що гарантує зразковий рівень якості матеріалів та максимальну вишуканість оздоблення. Внутрішні логотипи VAUBAN та додавання спеціальних елементів керування – це єдині деталі, які візуально відрізняють спец-автомобіль DS 7 VAUBAN.

Хоча додатково до широкого переліку оснащення Нового DS 7, для броньованого автомобіля DS 7 VAUBAN також доступно й доволі специфічне обладнання: автоматичні системи пожежогасіння, вентиляція закритого контуру, аварійна сирена, гучний розмовний вуличний динамік тощо. Також передбачено численні опції для комфорту пасажирів (додаткові USB-порти, плафони освітлення тощо) та можливості персоналізація автомобіля (кольори кузова, оздоблення салону, декоративна вишивка, тримачі прапорів тощо).

До теми Тест-драйв DS 7 Crossback

Результатом нової співпраці між Групою WELP та Брендом DS Automobiles став автомобіль DS 7 VAUBAN, що повністю виготовлений у Франції та на заводі в місті Мюлузі, а потім додатково переобладнаний підрозділом WELP France в місті Ерімонкурі.

Перші броньовані автомобілі DS 7 VAUBAN уже виготовлені. Далі триває процес сертифікації, після чого уже в червні в Європі мають розпочатись продажі нового автомобіля.