Як виглядає перший у світі поліцейський автомобіль на базі Tesla Cybertruck

Компанія Unplugged Performance офіційно презентувала перший у світі поліцейський автомобіль, створений на базі пікапа Tesla Cybertruck.
Презентовано перший у світі поліцейський круїзер Cybertruck - Auto24

ФОТО: Unplugged Performance |

Поліцейський патрульний автомобіль UP.FIT Cybertruck Next-Gen Patrol

logo10 червня, 08:37
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія UP.FIT, яка спеціалізується на модернізації автомобілів Tesla, та її підрозділ Unplugged Performance створили автомобіль для використання силовиками – починаючи від поліції та пожежної служби до військових і тактичних служб реагування.

Читайте також Українці прокачали Tesla Model S до 1000 кінських сил

Експерти вже назвали патрульний автомобіль UP.FIT Tesla Cybertruck автомобілем спецлужб наступного покоління.

Поєднання екзоскелета з нержавіючої сталі, можливостей спортивного автомобіля на дорозі та найсучасніших технологій безпеки виявилося привабливим для операторів автопарків не тільки в США, але й у всьому світі.

"Патрульний автомобіль наступного покоління UP.FIT Cybertruck — це значний інженерний стрибок у майбутнє, і ми раді запропонувати правоохоронним органам майбутнє поліції. Ми були в захваті від прямого зворотного зв’язку від відділів поліції, які брали участь у нашій розробці Cybertruck, і ми з нетерпінням чекаємо на розгортання цих повних транспортних засобів UP.FIT для правоохоронних органів по всій країні цього року", – сказав генеральний директор Unplugged Performance Бен Шаффер.

Читайте також Ще один клон Tesla Semi засвітився у США

Автомобіль має набір сигнальних лампочок, сирен, системи озвучення, а також оновлених радіо та комп’ютерних систем завдяки спеціалізованим системам електропроводки та власним інтеграціям.

Cybertruck можна налаштувати для тактичних, військових або пошуково-рятувальних місій за допомогою доступних перегородок для полонених, сховища для зброї та спеціальних інструментів тощо. Автомобіль вийшов зі спеціалізованими кованими пакетами коліс і шин UP.FIT, гальмівними системами та додатковими оновленням для екстремального використання бездоріжжя, а також підключенням до Інтернету Starlink.

Фото: Unplugged Performance