Як використовуються кошти Дорожнього фонду на ремонт доріг

Інфографіка від Міністерства інфраструктури наочно показує, у яких областях найактивніше ремонтуються дороги.
Як використовуються кошти Дорожнього фонду на ремонт доріг
logo8 жовтня 2018, 16:30
logo0
logo0 хв

Головне дорожнє відомство України оприлюднило статистику у вигляді графіки, котра показує, як ремонтуються дороги місцевого значення на субвенції з Доронього фонду.

Також цікаво: Стало відомо, як будуть працювати радари контролю швидкості

Як показує інфографіка, станом на 30 вересня 100% виділених коштів освоїла лише одна область – Хмельницька. У списку лідерів також Вінницька, Чернігівська та Львівська області, де у роботу пущено більше 95% грошей.

На ремонт доріг кожному регіональному управлінню видялються кошти з Доронього фонду, котрий акумулює кошти на будівництво і ремонт доріг за рахунок податків і зборів на автомобілі і пальне, також від міжнародних донорів. Фінансування надається регіонам на умовах субвенції, що передбачає повернення коштів, у разі їх нецільового чи невчасного використання за проектом.

Також цікаво: Полтавські дорожники показали на відео, як будують найкращу трасу України

Більше половини коштів освоїли у Донецькій (75%), Черкаській (77%), Чернівецькій (78%), Київській (79%), Сумській (81%), Запорізькій (83%), Івано-Франківській (84% ), Волинській (85%) та Харківській (87%) областях.

Список замикають Луганська, Тернопільська, Херсонська, Закарпатська, Миколаївська, Рівненська та Кіровоградська області, котрі за дев'ять місяців 2018 року використали менше половини коштів, виділених Дорожнім фондом на ремонт і утримання місцевих доріг.

Столичні комунальники використали 87% виділених на ремонт доріг коштів.

Також цікаво: Литва надала Україні доступ до бази даних авто з литовською реєстрацією