Які нові автомобілі у США виявились найменш надійними

Рейтинг Consumer Reports, хоч і стосується лише американського ринку, корисний і для українців, бо ринок “битих” авто зі США залишається досить активним.
Названо 10 найменш надійних авто в Америці - Auto24
logo11 грудня 2023, 20:49
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Consumer Reports представила рейтинг, в якому зазначені найменш надійні автомобілі 2023 року на ринку США.

Некомерційна організація Consumer Reports створена ще в 1936 році й займається тестами різноманітних товарів, зокрема автомобілів. Організація збирає звіти від власників більш ніж 330 000 транспортних засобів, щоб визначити, який є найбільш і найменш надійним.

Також цікаво: Топ-10 авто для водія-початківця

Працівники збирають усі подробиці про історію експлуатації авто, включаючи такі незначні як скрип гальм чи тріск пластику в салоні, або ж збої під час зарядки в електромобілях. Експерти компанії підсумовують отримані дані, і оцінюють авто від 0 до 100 балів, аби в кінці року представити десятку найнадійніших та найбільш проблемних авто.

Щоб бути взимку на ходу, обов'язково перевірте акумулятор авто на СТО чи за допомогою вольтаметра, аби не хвилюватися, що він замерзне. А в бак заливайте Арктичний дизель Mustang від WOG. Він витримує до -40оС.

Рекламна інформація


Показово, у переліку немає автомобілів Honda, Toyota або Lexus, а єдиним представником від японського бренду є пікап Nissan Frontier (сьоме місце). Він отримав кращі результати, ніж два інші пікапи в рейтингу – гібрид Ford F-150 (третій) і єдиний електрокар, Rivian R1T (п’ятий).

Читайте також: Топ-10 найдорожчих та найдешевших авто на українському ринку

Якщо брати загальні результати серед автоконцернів, то найгірші результати показав Stellantis. Одразу чотири моделі цього концерну потрапили до антирейтингу. Проте три моделі Jeep посіли не найгірші місця: Wrangler – десяте місце, а Grand Cherokee – дев’яте місце, тоді як Grand Cherokee L розмістився на шостому місці.

Трійку антилідерів посіли моделі брендів, які зазвичай вважались надійними. Зокрема, третє місце посів Ford F-150, який, на перший погляд, може здатись еталоном надійності.

Другим став компактний бюджетний кросовер VW Taos, дев’яте місце у цьому антирейтингу посіла модель Jetta.

Останнє місце (знову погана новина для Stellantis), отримав Chrysler Pacifica Hybrid, який, за опитуванням Consumer Reports, став найменш надійним автомобілем в Америці.

Читайте також: Названо топ-20 найпопулярніших вживаних авто в Україні