Який дизайн може мати новий Alfa Romeo Stelvio: фото, відео

Італійський автовиробник представив нову мову дизайну з кросовером Alfa Romeo Junior, який, ймовірно отримають всі майбутні моделі бренду.
Дизайнер показав, як може виглядати Alfa Romeo Stelvio- Auto24

ФОТО: theottle|

Неофіційне зображення Alfa Romeo Stelvio

logo18 квітня, 15:10
logo0
logo0 хв

Конфліктна ситуація, яка виникла через назву субкомпактного кросовера від Alfa Romeo, певною мірою призвела до збільшення інтересу до бренду серед покупців.

Читайте також: Alfa Romeo Milano перейменували в Junior: відома причина

Річ у тім, що кросовер, названий спершу Alfa Romeo Milano, отримав ім’я Junior, через те, що уряд Італії вирішив недоцільним використання назви “Milano” в моделі, зібраної поза межами країни.

Alfa Romeo Stelvio (Автор: Theottle)

Концерн Stellantis вирішив, що буде значно дешевше просто змінити назву кросовера, ніж перенести його виробництво з Польщі до Італії. Однак, у автомобільних фанатів також викликав інтерес дизайн новинки, який може послугувати своєрідним “маяком” для майбутніх моделей бренду.

Також цікаво: Нове покоління Alfa Romeo Gulia презентують в 2026 році

Наразі в лінійці бренду є седан Gulia та кросовер Stelvio, життєвий цикл актуальних поколінь яких вже добігає кінця. Через це, віртуальний дизайнер, відомий в мережі як Theottle, поділився власним баченням нової генерації Stelvio.

За допомогою власних навичок в CGI, дизайнер поєднав зовнішність Alfa Romeo та Maserati Grecale, аби приблизно передати габарити майбутньої новинки.

Читайте також: В Україні розпочались продажі Maserati Grecale: відома ціна

У своєму рендері, автор показав весь процес перетворення кросовера від Maserati на модель бренду Alfa Romeo за допомогою зовнішності Junior.