Alfa Romeo Milano перейменували в Junior: известна причина

Італійський уряд не захотів, щоб авто італійського бренду мав назву Milano. Причина ніби-то у тому, що машина буде вироблятися поза межами Італії.
Чому перейменували електромобіль Milano  - Auto24

ФОТО: Alfa Romeo|

Міланська презентація електричного автомобіля Alfa Romeo з назвою Milano

Посилання скопійовано!
logo16 квітня, 21:15
logo0
logo0 хв

За задумом менеджерів головного офісу Stellantis, перший автомобіль Alfa Romeo з назвою Milano мав символізувати належність марки до італійського бренду. Виготовлений на заводі концерну Stellantis у польському місті Тихи, електромобіль так і назвали, організувавши в Мілані офіційну презентацію.

Однак, міністр промисловості Італії Адольфо Урсо розкритикував Stellantis за рішення надати автомобілю власну назву італійського міста: якщо електромобіль виготовлений не в Італії, він відповідно до італійського законодавства не може носити назву, що звучить італійською.

Читайте також Alfa Romeo офіційно презентувала кросовер Milano

"Автомобіль під назвою Milano не можна виробляти в Польщі. Це заборонено італійським законодавством. Закон 2003 року забороняє продавати будь-які продукти з італійськими назвами, які не вироблені в Італії. Це може вводити споживачів в оману", – наголосив Адольфо Урсо.

Шина Continental UltraContact забезпечує великий пробіг, низьку шумність та відмінні характеристики на мокрих поверхнях. Окрім того, спеціально для наших доріг шина має посилену боковину, тож не розірветься на ямах.

Рекламна інформація

При цьому Урсо зазначає, що подібні правові норми щодо товарів промислової та продовольчої групи діють в інших країнах. У Франції є аналогічні закони, які захищають її продукцію, наприклад забороняють називати ігристе вино «шампанським», якщо воно не походить із регіону Шампань у Франції.

Читайте також Нове покоління Alfa Romeo Gulia презентують у 2026 році

Історія набула розголосу. Пройшло всього кілька днів після презентації 10 квітня і миттєвої критики з боку італійського уряду, як автовиробник Alfa Romeo оголосив, що його нова модель, яка буде вироблятися в Тихи, буде називатися не Milano, як оголосили раніше, а Junior.

15 квітня керівник Alfa Romeo Жан-Філіп Імпарато сказав, що назва Milano відповідає всім законодавчим нормам, але враховуючи те, що "актуальні теми важливіші, ніж назва нового автомобіля, Alfa Romeo вирішує змінити назву на Junior, з метою сприяння атмосфері спокою та відпочинку".

Читайте також Alfa Romeo Milano: що відомо про новинку

Новий електромобіль базується на платформі Stellantis e-CMP, на якій працює Jeep Avenger. Акумуляторна батарея місткістю 54 кВт/год забезпечить запас ходу до 400 км, а в міському циклі — до 910 км.

Читайте також Власник новенької Alfa Romeo здав її в автосервіс, а там машину перетворили на купу брухту

Фото: Alfa Romeo