Yamaha запускає нову лінійку гідроциклів WaveRunner 2024 року

Yamaha Motor Europe оголосила про запуск нової лінійки WaveRunner 2024 року з 11 моделей водних транспортних засобів, з яких дев’ять повністю оновлені.
Гідроцикли Yamaha WaveRunner 2024 року: фото,характеристики - Auto24

ФОТО: Yamaha |

Лінійка WaveRunners 2024 має дев’ять абсолютно нових моделей із 11 презентованих

logo20 серпня 2023, 09:42
logo0
logo0 хв

Без змін у новій лінійці гідроциклів Yamaha WaveRunner залишилися недоторканими дві моделі-флагмани, а решта дев’ять отримали різні оновлення – від нового двигуна до найновіших цифрових технологій. Додайте сюди широкомасштабне оновлення кольорів і графіки – і ви зрозумієте, чим відрізняються різні лінійки WaveRunners.

Читайте також Yamaha показала три моделі електричних велосипедів

По-перше, модифіковано абсолютно новий двигун HO, робочий об’єм якого зріс з 1812 куб. см до 1898 куб. см. По-друге, з’явився новий режим їзди Enhanced Drive Control, що став простішим та інтуїтивно зрозумілішим. Поява 7-дюймового кольорового сенсорного дисплея Connext® з новими режимами безпеки дала покращене керування приводом.

Кава в дорозі бадьорить. Та влітку гарячий напій "не йде", саме тому на WOG з'явились холодні напої на основі кави, а ще смачнющі лимонади.

Рекламна інформація

Читайте також Yamaha випустила футуристичний електроскутер

Крейсерські гідроцикли

Серія Cruising отримала кілька нових кольорів – світло-сірий металік та чисто білий.

Плюс до цього згадані вище удосконалення двигуна та новий семидюймовий кольоровий сенсорний екран Connext® із розширеними режимами водіння.

Модель має регулювання нахилу керма, що зручно при зміні положення їзди – сидячи або стоячи.

Спортивні гідроцикли

Спортивні більш яскраві – синій металік, суцільний чорний з червоним тощо.

Модель HO отримала таке ж підвищення потужності, як і модель Cruising. Легендарний SuperJet не отримав значних модифікацій.

Читайте також Yamaha не буде виробляти автомобілі

Відпочинкові гідроцикли

JetBlaster має новий темно-фіолетовий металік з білими деталями.

Таким чином, в лінійці WaveRunner є індивідуальний гідроцикл для кожного, оскільки кожен продукт розроблений для різних стилів їзди та вподобань.