![Японці вигадали кривавий зомбі-атракціон для автомобілістів](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202006/22281225c07c6-46ff-4ecd-9ff9-dbfeacf43133.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Сьогодні існують кінотеатри 3D, 4D, 5… та хоч 12. Однак автомобільні кінотеатри, які знову стали популярними в умовах карантину, можуть забезпечити демонстрацію фільму, у кращому разі, в форматі 3D. Бракує гостроти відчуттів і ефекту занурення? Спробуйте атракціон Коваґарасетай.
Також цікаво: В Києві з’явився вандал, що бореться з "неправильною" парковкою
Відвідувачі незвичайного атракціону, відкритого в Токіо, можуть відчути себе героями фільму про зомбі-апокаліпсис, опинившись у закривавленій машині під натиском страхітливих монстрів. Таку розвагу пропонує компанія Kowagarasetai (“Лякаюча команда”), котра займається дизайном і будівництвом нерухомості. Останній проект фірми – будинок з привидами, крізь який можна проїхати на автомобілі. Точніше, гараж із зомбі.
“Це гараж, де давно стався жахливий випадок. Зараз люди кажуть, що якщо припаркувати машину всередині і тричі посурмити в ріг, трапиться щось жахливе”, – говорить реклама атракціону.
Однією з додаткових послуг атракціону є забруднення автомобіля відвудувача “кров’ю”, щоб зробити фото на згадку. Після фотосесії персонал витирає кров з машини. Однак дрібним шрифтом на сайті зазначено, що *Кров не можна повністю видалити на місці. Це може зробити дорогу додому цікавішою, якщо водія зупинить поліція.
Вартість в’їзду становить 8000 ієн або близько 2000 гривень для одного. Якщо ж у машині є один або більше пасажирів, потрібно буде заплатити ще 1000.
Дивіться також: На аукціоні Sotheby продають 53 педальних машинки