Зенітникам підсилили мобільність вогневих груп пікапами Nissan Navara

Для захисту українських міст і сіл ще на дальніх підступах у прикордонні Чернігівщини зенітникам відправлено десять позашляховиків Nissan Navara.
Пікапи Nissan Navara пішли зенітникам на півночі країни - Auto24

ФОТО: Чернігівська РВА|

Нинішньої ночі зентіники на цих пікапах вже відсікали атаки ворожих шахедів

Посилання скопійовано!
logo11 квітня, 11:01
logo0
logo0 хв

Машини вже захищають небо від атак ворожих дронів. З цієї партії дев’ять пікапів пішло для мобільно-вогневих груп регіонального управління сил ТрО "Північ". Ще одна машина відправлена у розпорядження ОК "Північ".

Посприяли поповненню автопарка благодійний фонд "Сталевий фронт", банк ПУМБ та Чернігівська районна військова адміністрація.

Читайте також Nissan Navara із номерами “на москву” передали тернопільській теробороні

Середньобюджетний автомобіль Nissan Navara у наших військах за роки війни визнано універсальною машиною – проїде навіть там, де їздять лише трактори. Заблоковані диференціали на зниженій передачі витягнуть навіть з багнюки.

Автомобіль з кліренсом 224 мм має три режими повного приводу. Управління в режимі 4WD High просте і комфортне. Застосовувати його можна у легких умовах бездоріжжя. 4WD LOW призначений для екстремальної їзди складними засніженими трасами, в умовах піску, глибокої багнюки, для перетину водних перешкод. Зручний і економічний режим 2WD використовують для руху дорогами з твердим покриттям – асфальт, бруківка, бетон.

Читайте також Вісім броньованих швидких на базі Nissan Navara приступили до роботи у Харківській області

Позашляховик спокійно везе півтори тонни багажу, хоча паспортна вантажність 968 кг. Якщо додати ще один лист ресори, то можна навантажувати до 2 тонн. При цьому пікап може буксирувати причіп масою до 3.5 т.

На переданих зенітникам окремих машинах Nissan Navara в кузові стоїть надбудова у вигляді невеличкого кунга з дверцятами для тристороннього доступу. Це дозволить перевозити обладнання, інвентар, інструментарій чи продуктові вантажі, що за своїми характеристиками потрібно вберегти від негоди або іншого агресивного впливу.

Фото/відео: Чернігівська РВА