![Зовсім інший OPEL: німецький бренд завітав в Україну з гостинцями](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201909/15877742bf555-8f4f-4b32-b8e5-841d7113f19e.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
OPEL за останні два-три роки повністю оновив свій модельний ряд і запросив киян ближче познайомитись з автомобілями марки на спеціальному заході OPEL Willkommen Tour.
Читайте також: Глава "Укравтодору" піде у відставку
Гостини проходили на майданчику перед стадіоном “Олімпійський” у суботу, 21 вересня. “Опель” радо запрошував усіх бажаючих і від самого ранку й до вечора розважав гостей тест-драйвами, музикою, квестами, забавами для дітей і дорослих та смачними наїдками. Найактивніші гості не лише розважились, а й виграли подарунки від бренду та партнерів за участь у конкурсах.
У тестовому парку Willkommen Tour був представлений повний модельний ряд OPEL в Україні: седани Astra та Insignia Grand Sport, а також пара кросоверів – Crossland X та Grandland X. Детальну інформацію про автомобілі OPEL можна знайти на офіційному сайті марки.
Також цікаво: Ретрофутуризм від Mercedes зачаровує естетикою форм