Акумулятори-мільйонники допоможуть наблизити ціну електрокарів до машин з ДВЗ

Tesla вже змінила погляд людства на електромобілі, а незабаром компанія може досягти того, про що раніше автовиробники могли лише мріяти - зрівняти їх в ціні з дизель-бензиновими моделями.
Акумулятори-мільйонники допоможуть наблизити ціну електрокарів до машин з ДВЗ
logo15 травня 2020, 12:00
logo0
logo0 хв

Наприкінці нинішнього року чи початку наступного компанія Tesla почне оснащувати седани Model 3 новими акумуляторами, розробленими спільно з китайською фірмою CATL, здатними служити протягом мільйона миль (1,6 млн км) та дешевшими за нинішні.

Читайте також: Audi згадала свою першу гібридну машину, створену ще у 1989 році

Reuters повідомляє, що після “обкатки” на китайських Model 3, виробник почне оснащувати такими акумуляторами й інші моделі на усіх ринках. Батареї нового типу мають більшу щільність енергії, більшу ємність та нижчу собівартість.

Про самі батареї відомо мало, зазначається лише, що вони матимуть низький вміст кобальту або взагалі не міститимуть цей елемент. Цей метал, що використовується в сучасних акумуляторах, є найдорожчим складником батарей і відмова від нього допоможе знизити виробничу вартість електрокарів. Крім того, відсутність кобальту у складі акумуляторів, дозволить спростити “пакування” батарей, що також позитивно вплине на вартість цього компонента. Очікується, що Tesla розкриє деталі про акумулятор пізніше цього місяця.

Також цікаво: Китайський "Хан" розпочне експансію на Європу