Aston Martin пропонує покупцям своїх машин дизайнерські гаражі

Британський автовиробник запропонував своїм клієнтам незвичайну послугу.
Aston Martin пропонує покупцям своїх машин дизайнерські гаражі

ФОТО: Aston Martin|

Дизайнерський гараж від Aston Martin

logo16 серпня 2019, 13:22
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Aston Martin і раніше долучалась до створення архітектурних шедеврів, та цього разу виробник запропонував дещо унікальне.

Також цікаво: Bugatti Centodieci – гіперкар, створений на честь легендарного EB110

Новий напрямок діяльності підрозділу Q by Aston Martin – розробка дизайну гаража для автомобілів бренду. Залежно від бюджету замовника, це може бути як невелика вітрина для однієї машини, так і ціла галерея для колекції спорткарів.

Послуга Automotive Galleries and Lairs, як її описують в самій компанії, покликана допомогти клієнтам марки створити “ідеальне місце для демонстрації автомобілів, як творів мистецтва”. Мова йде не лише про оформлення гаражних приміщень, а й про проектування нерухомості з нуля з урахуванням будівництва виставкової зони для машин.

Aston Martin продемонструвала кілька варіантів оформлення таких гаражів для моделей DB5 та Valhalla. Розкішне таємне лігво з басейном на даху, круглий ліфт для машини зі скляними стінками – ці приміщення нагадують декорації до науково-фантастичних фільмів.

Фото: дизайнерські гаражі від Q by Aston Martin / Aston Martin

Автором проектів виступив шеф-дизайнер марки Марек Рейхман. Саме він відповідав за архітектурний проект 66-поверхового житлового будинку в Маямі – Aston Martin Residences. Хмарочос буде введений в експлуатацію у 2021 році. Вартість квартир в житловому комплексі коливається від 600 тисяч до 50 мільйонів доларів. При купівлі найдорожчих апартаментів клієнт бонусом отримує гіперкар Vulcan.

Також цікаво: Рекорду не буде: Сергій Малик розбив мотоцикл під час спроби рекордного заїзду