Audi e-tron Sportback стане першим автомобілем на віртуальному ярмарку Virtual Market 4

Німецький виробник називає це "наступним кроком на шляху до діджиталізації бренду".
Audi e-tron Sportback стане першим автомобілем на віртуальному ярмарку Virtual Market 4

ФОТО: Audi|

Audi e-tron Sportback пристосувався до віртуальної реальності

logo1 травня 2020, 19:09
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Соціальний захід, організований японською компанією Hikky, відбудеться вчетверте у 2020 році та обіцяє стати справді глобальним, завдяки тому, що багато компаній зараз переводять свої продажі в онлайн-формат. Майданчик з технологіями віртуальної реальності є кращим місцем для ринкового запуску Audi e-tron Sportback в Японії та за її межами, вважають в Інгольштадті.

Дивіться також: Це рекламне відео Honda повністю створене в домашніх умовах

Минулого року віртуальний ярмарок “відвідало” більше 710 000 людей з усього світу. Цього року організатори розраховують на мільйон відвідувачів. Крім Audi, свої експозиції на Virtual Market 4 представлять ще 42 компанії та близько 1400 магазинів.

Audi e-tron Sportback з’явиться на ринку Азії у другій половині цього року, а на рідному європейському ринку дебютує вже у цьому кварталі, одночасно зі стартом продажів у США.

Відвідувачі цифрового ярмарку зможуть не лише побачити другу модель сімейства e-tron, але й поспілкуватись з аватарами спеціалістів фірми, щоб дізнатись більше про функції, дизайн та технології електрокара. Крім того, на “Віртуальному маркеті 4” можна буде провести віртуальний тест-драйв електрокара.

Фото: Audi e-tron Sportback переходить у віртуальний світ / Audi

Ще під час презентації Audi e-tron Sportback наприкінці минулого року, виробник оголосив, що електричний купе-кросовер в Європі коштуватиме від 71 тисячі євро.

Також цікаво: Audi покидає гоночну серію DTM, в якій тепер буде тільки BMW