АвтоВАЗ знову перейменував класичну "Ниву"

У російського автовиробника тепер, фактично, три різні машини, які носять одну назву, оскільки Lada 4x4 тепер іменують Lada Niva Legend.
АвтоВАЗ знову перейменував класичну "Ниву"
logo11 січня 2021, 17:00
logo0
logo0 хв

На конвеєрі “АвтоВАЗ” все ще знаходиться Niva, яку раніше випускали під маркою Chevrolet, а також нещодавно представлена оновлена Lada Niva Travel. А позашляховику з класичним кузовом, раніше відомим під назвою Lada 4x4, повернули оригінальне ім’я, але з приставкою, щоб не плутатись. Тепер автомобіль, розроблений ще у Радянському союзі, називається Lada Niva Legend.

Також цікаво: Недобухали: в Росії намалювали новий УАЗ

“Niva Legend – перший в світі позашляховик з несучим кузовом і постійним повним приводом з можливістю блокування міжосьового диференціала і підключення зниженої передачі”, – підкреслює автовиробник. Модель доступна більш ніж в десяти варіантах виконання, включаючи комерційні, і оснащується 1,7-літровим мотором потужністю 83 кінські сили в парі з п'ятиступінчастою механікою.

На сайті Lada автомобіль поки не перейменували, а ціни на нього починаються від 587,9 тисячі рублів (близько 221,4 тисяч гривень), повідомляє Motor.

Інша Niva, яка до літа 2020 року продавалася під брендом Chevrolet, а потім змінила логотипи на Lada, випускається на підприємстві у Тольятті, яке раніше належало GM-Avtovaz. Ця “Нива” коштує від 738 тисяч рублів (277,7 тисяч гривень) і доступна з 80-сильним двигуном 1.7.

Найновіша “Нива”, на базі машини від Chevrolet, – це Niva Travel. Її виробництво почалося в грудні 2020 року. Вона відрізняється оформленням передньої частини, що нагадує облицювання Toyota RAV4.

Ціни на Lada Niva Travel не оголошені, як і терміни початку продажів.