Бос Bugatti сказав, що супер-кросовера не буде

Керівник марки Стефан Вінкельман спростував чутки про появу кросовера "Буґатті".
Бос Bugatti сказав, що супер-кросовера не буде

ФОТО: Мotor1|

Авторський рендер кросовера Bugatti

logo25 січня 2019, 13:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Bentley, Rolls-Royce, Lamborghini вже мають розкішні кросовери. До них незабаром приєднаються Aston Martin і Ferrari. Глава Штефан Вінкельман аргументовано пояснив, чому його компанія не випускатиме власний SUV, про який давно ходили чутки.

Також цікаво: Polestar номер 2 показався на двомірному фото

На офіційному сайті французького виробника гіперкарів з’явився офіційний лист керівника Bugatti. У відкритому посланні підводяться підсумки 2018 року і розкриваються деякі плани на поточний рік. Зокрема, пан Вінкельман зазначив:

“Хоча ходять численні чутки, а ситуація на ринку здається підходящою, однак Bugatti не робитиме кросовер” Також він додав, що подібна модель не відповідає іміджу бренду і його спадщині. У 2019 році бренду якраз виповнюється 110 років.

Фото: концепт чотиридверного Bugatti 16C Galibier / Bugatti

Хоча Bugatti й відмовилась від випуску кросовера, нічого не було сказано про власний чотиридверний автомобіль. Такі в Bugatti були раніше – чому б не випустити седан чи ліфтбек у майбутньому. Одним з можливих героїв для такого сценарію називають концепт 16C Galibier, який за чутками може піти в серію під ім'ям Royale.

Прототип седана попався на очі фотошпигунів в серпні 2018 року, але з тих пір ніякої іншої інформації не надходило.

Читайте також: Женевський автосалон 2019: головні прем'єри весни