Божественний електричний седан Cadillac Celestiq збиратимуть вручну

Найдорожчий з брендів General Motors націлився на нішу Maybach, Rolls-Royce та Bentley, де покупці високо цінують ексклюзивність та готові щедро платити за розкіш і комфорт.
Божественний електричний седан Cadillac Celestiq збиратимуть вручну

ФОТО: Cadillac |

Концепт флагманського електрокара Cadillac Escala

logo10 березня 2020, 13:13
logo0
logo0 хв

Концерн General Motors презентував нову електричну платформу, котра ляже в основу цілої лінійки електрокарів кількох брендів. Разом з тим, була розкрита деяка інформація про дві новинки для люксової марки Cadillac.

Також цікаво: Fiat представив новий електрокар 500e з запасом ходу у 320 км

Як стало відомо, Cadillac готує до дебюту флагманський седан під назвою Celestiq (утворено від “Celestial” та “Magestic” – “божественний” та “величний”), а також кросовер у тому ж стилі, названий Lyriq. Останній планували презентувати 4 квітня, однак через коронавірус публічний захід вирішили перенести. Нова дата презентації поки не названа.

Фото: концепти Cadillac Escala та Lyriq / Cadillac

Що ж до Cadillac Celestiq, то його зовнішній вигляд поки залишається в таємниці, хоча представники марки зазначили, що багато в чому він повторюватиме концепт 2016 року під назвою Escala (на фото), матиме тип кузову ліфтбек і збиратиметься вручну – не більше кількох сотень машин на рік. Відповідною буде і вартість автомобіля.


Редактор автомобільної рубрики Wall Street Journal Майк Коліас повідомляє, що президент Cadillac Стів Карлайл окреслив ціну так: “шестизначна і на початку точно буде не одиниця”. Також журналіст додає, що орієнтовний час появи новинки на ринку – середина 2022 року.

Дивіться також: Bentley Mulliner Bacalar: люксовий родстер з диким характером і шаленим цінником