Bugatti будує загадковий "зореліт"

Французький виробник гіперкарів поширив затемнений знімок з тим Х-подібними задніми ліхтарями або чимось схожим. Фото супроводжує лише фраза "А що, як...", котра залишає більше запитань, ніж дає відповідей.
Bugatti будує загадковий "зореліт"
logo21 жовтня 2020, 13:31
logo0
logo0 хв

Для Bugatti 2020 рік видався дуже непростим. Днями Bugatti поступилась титулом виробника найшвидшого автомобіля на планеті американцям з SSC, а саму фірму можуть продати, оскільки концерн Volkswagen прагне позбутись брендів, які додають забагато показників шкідливих викидів і не входять в категорію масових.

Також цікаво: За 4 місяці на карантині чоловік збудував репліку гіперкара Bugatti вартістю 18 мільйонів доларів

Тим не менш, у 2020 році виробник представив купе Chiron Pur Sport, почав будувати Divo і підняв з пилу деякі захоплюючі прототипи, скасовані у 2010-х. А також має щонайменше ще один сюрприз у рукаві, який і анонсував затемненим тізером.

Чергова інтерпретація Chiron? Можливо. Але, можливо, це буде щось значно цікавіше, оскільки компанія також нагадала, що “засновник компанії Етторе Бугатті не обмежувався тільки проектуванням легких і потужних автомобілів, але розробляв також моторні човни, високошвидкісні потяги та літаки”.

Деякі ЗМІ повідомляють, що мова може йти про трековий спорткар, неофіційна інформація про який вже спливала раніше. Наприклад, втілення у життя концепту Bugatti Vision Le Mans. За одними данними він буде повністю електричним, інші ж стверджують, що автомобіль отримає фірмовий 8-літровий квадротурбомотор W16.

Фото: концепт Bugatti Vision Le Mans / Bugatti

Ще дві можливі версії – позашляховий суперкар CUV (coupe utility vehicle), оскільки подібні машини вже давно асоціюють з літерою “Х”, або ж чотиридверна модель, причому електрична. Остання версія підкріплюється неофіційною інформацією про те, що новим власником Bugatti може стати хорватська фірма Rimac.

Нарешті, чотири смужки світлодіодів нагадують те, що можна побачити у космічному просторі “далекої-далекої галактики” – космічний корабель із саги “Зоряні війни”.