Чехи показали, як може виглядати новий Skoda Kodiaq

На основі матеріалів, які поступово видає Skoda Auto, незалежні дизайнери зробили рендер можливого вигляду найбільшого кросовера бренду, який вийде у світ вже восени цього року.
Skoda Kodiaq 2024: фото в камуфляжі, рендери, малюнки - Auto24

ФОТО: Малюнок Auto.cz|

Можливий вигляд Skoda Kodiaq

logo7 липня 2023, 17:00
logo0
logo0 хв

Вже цієї осені новий Škoda Kodiaq буде представлений офіційно. Протягом останніх тижнів він починає трохи виявлятися на офіційних фотографіях закамуфльованих тестових прототипів, а виробник починає публікувати першу інформацію про очікувану новинку.

Графічний дизайнер чеського видання Auto.cz Хонца Лушовскі підготував кілька оригінальних візуалізацій того, як може виглядати найбільший кросовер Škoda на основі опублікованих зразків.

Також цікаво що відомо про Skoda Superb 2024

Наскільки відомо, друге покоління Kodiaq повинно стати значною еволюцією першого покоління. Він базується на технічно вдосконаленій платформі MQB evo, завдяки чому отримає алюмінієву передню вісь і краще адаптивне шасі DCC Pro.

Новий Kodiaq буде доступний як у п’яти-, так і в семимісній конфігураціях і матиме величезний багажник об’ємом 910 літрів. Більше простору можна знайти у більш сучасному салоні, адже новинка стане на 61 мм довшою за поточну модель, а колісна база збільшиться на один міліметр. Вже опубліковані параметри – довжина 4758 мм, ширина 1864 мм, висота 1657 мм і колісна база 2791 мм.

Лінійка двигунів складатиметься з двох бензинових, двох дизельних і одного гібридного агрегату. Бензиновою базою стане м’який гібрид 1.5 TSI (110 кВт 4x2), доповнений більш потужним 2.0 TSI (150 кВт 4x4). Дизелі матимуть 2.0 TDI (110 кВт 4x2 і 142 кВт 4x4), а гібрид, що підзаряджається, запропонує електрифікований 1.5 TSI iV (150 кВт 4x2). Усі двигуни будуть поєднуватися з автоматичною коробкою передач DSG.

На жаль, автовиробник ще не опублікував офіційну дату появи нового Kodiaq і поки лише каже, що ми побачимо його восени 2023 року.