Чи спрацьовують відновлені в Україні подушки безпеки: експеримент

Українські ентузіасти випробували різні типи відновлених Air Bag, які встановлюють на відремонтовані автомобілі, привезені зі США.
Чи спрацьовують відновлені в Україні подушки безпеки: експеримент
logo23 травня 2020, 11:44
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Автомобілі зі США, придбані на страхових автоаукціонах, дуже часто мають спрацьовані подушки безпеки (Air Bags). В Україні їх відновлюють (реставрують), а потім встановлюють на привезені автомобілі.

Умільці обіцяють, що відновлена подушка безпеки при ДТП спрацює так само надійно, як і нова. Українські підприємці, які спеціалізують на ввезенні авто зі США з групи ФБ "Автоексперти IAAI & Copart", вирішили на практиці перевірити, чи спрацьовують відновлені в Україні подушки безпеки. Для цього на спеціально закріпленому стенді вони перевірили 7 відновлених подушок безпеки: дві бічних (шторки) та 5 – Air Bag в кермі.

Читайте також: чи дійсно подешевшали авто зі США

Перша шторка при подачі напруги не спрацювала зовсім. Друга вибухнула, але розкрилась не повністю. Якби вона б спрацювала в справжньому автомобілі, то не врятувала б людей, а, швидше, нанесла їм поранення.

Наступний етап – перевірка подушок в кермі. Подушка від Kia спрацювала, Dodge – ні, а BMW – теж вибухнула. Ще один Air Bag від BMW успішно спробували на силу відкриття, а подушка для колін водія не спрацювала. Однак працездатність цих виробів навряд чи залежить від виробника автомобілів, а, швидше, від вправності та совісті людей, які їх реставрували.

Також цікаво: наскільки дешевше авто зі США порівняно з європейськими

Дивіться відео, як спрацьовували відновлені подушки безпеки:

Висновок експерименту:

З семи подушок безпеки спрацювало три, одна – не повністю, а три навіть не поворухнулись. Таким чином, можна вважати, що ймовірність відкривання відновлених Air Bag – 50 на 50. Тобто довіряти їм своє життя в автомобілі не варто. Краще скористатись новими виробами, адже вживані теж – лотерея.

Нагадаємо, які пошкодження що означають у автомобілів зі США.