Ілон Маск завітав на шоу Jay Leno's Garage разом з головним дизайнером електричного пікапа та проїхався з ведучим тунелем Boring Company під Лос-Анджелесом.

Глядачі каналу CNBC Prime мають можливість значно ближче познайомитись з інноваційним електричним пікапом Tesla Cybertruck у новому епізоді шоу Джея Лено.

Також цікаво: Сину Ілона Маска поміняли одне дивне ім'я на інше

Відомий ведучий і шоумен Джей Лено в останньому епізоді свого шоу знайомиться з єдиним і неповторним Ілоном Маском – генеральним директором Tesla, SpaceX та засновником Boring Company, а також творцем пікапа Cybertruck Францем фон Хольцхаузеном.

Маск і головний дизайнер “Тесла” Франц фон Хольцхаузен розповіли про дизайн пікапа та його незвичайний багажник з моторизованою кришкою. Кузов пікапа Маск називає “сховищем” і навіть видерся на машину та походив по ній, аби показати, наскільки міцний матеріал, з якого він зроблений.


Після розмови на парковці, Маск та Лено вирушили на прогулянку вулицями Лос-Анджелеса, де пікап Tesla вигляає прибульцем з іншого часу, а потім занурились під землю, аби проїхатись автомобільним тунелем Boring Company, створеним, щоб звільнити мегаполіс від заторів.

Дивіться також: Американський режисер створив фантастичне відео про Tesla Cybertruck