Сину Ілона Маска поміняли одне дивне ім'я на інше

Навіть якби малюка назвали "Джон", навряд чи він житиме нормальним життям, як у мільйонів дітей на планеті, адже у нього дуже незвичайні батьки. Втім, можливо, просто планета не та.
Сину Ілона Маска поміняли одне дивне ім'я на інше

ФОТО: Autoevolution|

Ілон Маск із новонародженим сином

logo27 травня 2020, 12:40
logo0
logo0 хв

До пологового будинку Ілон Маск прибув у футболці з написом “окуповуй Марс” і цей заклик може стати пророчим для новонародженого хлопчика, котрому вирішили дати екстраординарне ім’я.

Також цікаво: Як правильно вимовляти назву BMW: урок фонетики

Як ви можете знати, мільярдер Ілон Маск та співачка Граймс дали своєму нащадку надзвичайно дивне ім’я – X Æ A-12. Це майже неможливо прочитати і ще важче вимовити, хоча ми маємо припущення, як можуть називати малюка між собою зіркові батьки.

Та щойно ми почали звикати до незвичайного імені, як Маск та Граймс провели “апгрейд” і змінили його. Причому в “ретроградному” стилі – замість “12” в імені малого тепер значиться “ХІІ”, тобто те ж саме, але в записі римськими цифрами.

Навіщо було робити такі зміни – достеменно невідомо, однак матуся хлопчика пояснила, що “римські цифри виглядають краще”. Є й інше припущення: у Каліфорнії, де мешкає родина Маск, законом дозволено використовувати для імені дитини лише 26 алфавітних символів, серед яких немає цифр. Втім, у такому разі, не зрозуміло, чому залишився символ “Æ”.

Дивіться також: Юнак на батьківському Mercedes-AMG встановив антирекорд швидкості на трасі: 308 км/год