Дешевих Tesla стає ще більше: Hertz додатково розпродує 10 000 авто

Після того, як план Hertz з електрифікації власного автопарку провалився, компанія виставила на продаж 20 000 електромобілів. Попит на вживані Tesla виявися чудовим, тому компанія вирішила продати ще 10 000 авто.
Hertz продає ще 10 тисяч вживаних Tesla - Auto24

Незабаром у продаж надійдуть ще 10 тисяч дешевих електромобілів від Hertz

logo2 травня, 20:02
logo0
logo0 хв

У 2021 році керівництво Hertz уклало угоду з Tesla про придбання 100 тисяч електромобілів. Переважно це були Model 3 та дорожчі Model S. Однак, через зниження цін на електромобілі, яке ініціювала Tesla, ринок вживаних автомобілів дестабілізувався й Hertz опинилась в скрутному становищі.

Читайте також: Компанія Hertz розпродує 20 000 електромобілів, щоб замінити їх на авто з ДВЗ

Згідно зі звітів компанії, амортизація її автопарку підскочила на 588 мільйонів доларів, порівняно з 2023 роком. Це призвело до катастрофічних збитків в 392 мільйона доларів за перший квартал 2024 року.

Річ у тім, що раніше Hertz отримував прибуток, продаючи вживані автомобілі, після того, як вони досягнуть певного пробігу в сервісі з оренди. Знецінення вживаних електромобілів Tesla унеможливило це.

У березні головний виконавчий директор Hertz Стівен Шеєр залишив посаду. На його місце було обрано Гіла Веста, який раніше теж працював в автомобільній компанії Cruise, що займалась запровадженням роботаксі й, врешті-решт, збанкрутувала.

Також цікаво: Tesla за 25 тисяч доларів вже існує, однак є один нюанс

Тепер компанія хоче покрити збитки завдяки масовому продажу вживаних електромобілів й замінити їх на звичайні бензинові та гібридні авто. Перша партія з 20 000 автомобілів продалась за декілька місяців. Основою причиною такого попиту стали низькі ціни.