Десятки тисяч Tesla вишикувались в Китаї в очікуванні доставки клієнтам: відео

Величезний автозавод Giga Shanghai випускає автомобілі Tesla зі швидкістю світла. На аерофотозйомці, завантаженій на YouTube, видно, що велика кількість транспортних засобів стоїть на стоянці в Південному порту Шанхая. Партія включає тисячі Tesla, готових до відправлення в країни Азії та Європи.
Тисячі електромобілів Tesla в Китаї чекають на завантажанення: відео - Auto24

ФОТО: Wu Wa | YouTube|

Тисячі Tesla в Південному порту Шанхая

logo1 січня, 20:34
logo0
logo0 хв

Одна зміна працівників на заводі Giga Shanghai випускає приблизно 2000 автомобілів на тиждень. При цьому Model Y виробляється вдвічі більше, ніж Model 3. Оновлена ​​Model Y, яка все ще знаходиться на стадії розробки, також побачить світ там.

Відео з безпілотника, зняте оператором дрона Ву Ва, показує тисячі Tesla, готові до доставки по всьому світу. Окрім того, в момент обльоту Південного порту Шанхая відбувалося завантаження автовоза.

Також цікаво працівник заводу Tesla постраждав від робота

Автомобілі, готові до відвантаження, мають праве кермо. Тож вони не зроблені для Австралії, Нової Зеландії чи Великобританії. Швидше за все, вони прямують до Європи.

Корабель, а який вантажать електромобілі, вирушить з порту в Шанхаї 8 січня. Коли вони прибудуть до місця призначення, невідомо.

Кількість транспортних засобів, поставлених на місцевий ринок, також відповідає високим очікуванням Ілона Маска. Понад 60 000 Tesla дісталися до своїх нових власників у Китаї в грудні, перед Різдвом. Американський автовиробник планує продажі в 1,8 мільйона автомобілів у 2023 році. Ймовірно, залишилися лічені дні до того, щоб дізнатися, чи досягнуть вони цього рубежу.

Giga Shanghai є найбільшим автомобільним заводом Tesla. Це також перша і, на цей час, єдина фабрика, яка виробляє нове покоління Tesla Model 3, адже виробничий центр у Фремонті готовий розпочати їх випуск десь у першому кварталі 2024 року. Орієнтовна річна потужність заводу з виробництва автомобілів становить понад 950 тис.

Компанія Tesla розпочала будівництво Giga Shanghai у грудні 2018 року, а через рік почала випускати Tesla Model 3. Перші 15 автомобілів із Giga Shanghai були доставлені 30 грудня 2019 року працівникам заводу. Перші китайські клієнти отримали свою нову Model 3 7 січня 2020 року.

Tesla в Південному порту Шанхая, завантажують на корабель Фото: Wu Wa | YouTube

Giga Shanghai є унікальним у китайському автомобілебудуванні. Це єдиний виробничий центр, який повністю належить і управляється іноземним автовиробником, а не спільним підприємством з китайською компанією. Це був перший випадок, коли уряд Китаю дозволив такий крок.

Нагадаємо, що Tesla збудує в Китаї ще й завод акумуляторів.