Електричний Harley-Davidson виставили на гонку проти Tesla Model 3: відео

Це перша в історії битва електричних героїв.
Електричний Harley-Davidson виставили на гонку проти Tesla Model 3: відео
logo7 квітня 2020, 08:30
logo0
logo0 хв

Канал DragTimes в YouTube представив короткометражний блокбастер про дрег-перегони двох батарейних машин – двоколісної та чотириколісної.

Дивіться також: Динаміку надзвукового реактивного автомобіля Bloodhound порівняли з болідом Формула 1 та Bugatti Chiron (відео)

Свого часу власники електрокарів Tesla любили “втирати носа” мотоциклістам на спортбайках, адже розгінна динаміка звичайних серійних машин без жодного тюнінгу дозволяла легко залишати двоколісники позаду. Та час тріумфу тривав недовго, тому що на арену один за одним почали виходити електричні мотоцикли. Самопроголошеним королем батарейних байків став Harley-Davidson LiveWire. І це відео доведе, що свій титул він носить не даремно. Втім, як відомо, Tesla вже готує відповідь у вигляді електричного суперкара Roadster.


Було проведено два заїзди між Tesla Model 3 Performance та Harley-Davidson LiveWire. Як можна здогадатись, мотоцикл переміг в обох, однак з дуже незначним відривом. Першого разу LiveWire проїхав чверть милі (402 метри) за 11,67 секунди, зі швидкістю на фініші у 176,82 км/год. Model 3 в цьому заїзді показала час 11,71 і швидкість 182,16 км/год на виході.

У другому заїзді результати для обох учасників виявились навіть кращими: 11.64 секунд і 177,88 км/год у LiveWire та 11,70 секунд і 183,64 км/год у Tesla Model 3.

Також цікаво: Реалістичний автосимулятор BeamNG Drive дозволяє провести тест-драйв в умовах гравітації інших планет (відео)